Тонуюча фарба для волосся: найкращі засоби для тонування (відгуки)

Тонуюча фарба – це ідеальний спосіб освіжити відтінок пасм, змінити звичний колір, зробити шевелюру яскравою.

Що являють собою фарби для тонування?

Тонуючими фарбами називають щадні без аміачні засоби, що володіють трохи меншою стійкістю, ніж класичні перманентні барвники. До їх переваг можна сміливо віднести:

  • Широку колірну палітру;
  • Дбайливе вплив – не шкодять структурі пасом, не сушать кінці волосся;
  • Безпека – такі барвники можна використовувати під час вагітності та грудного вигодовування;
  • Легке застосування – перед нанесенням на волосся фарбу потрібно розвести з окислювачем;
  • Відсутність неприємного хімічного запаху.

Щоб вибрати кращий тонуючий засіб, ознайомтеся з переліком найбільш популярних щадних фарб, складеним досвідченими колористами.

Syoss Oleo Intense

Syoss Oleo Intense можна сміливо назвати однією з кращих фарб для тонування волосся. У ній містяться масла (в тому числі масло аргана) і різні вітаміни, що забезпечують пасмам додатковий догляд.

  • Відгук: «Syoss Oleo Intense я купила просто для експерименту. До цього довго фарбувалася стійкими фарбами, але вирішила спробувати більш щадні процедури. Засіб досить густе, не тече, дуже приємно пахне і просто наноситься. Правда, щоб видавити оксид з тюбика, довелося докласти чимало зусиль. Тепер про якість фарбування. Колір вийшов рівномірним, повністю відповідає заявленій назві (брала чорно-каштановий) і досить довго тримається. Сивина закрасилась повністю, а самі волосся стали більш м’якими і гладкими».

Євгенія, 32 роки

b3521774a74c0ba371b08c12406db82d Тонуюча фарба для волосся: найкращі засоби для тонування (відгуки)

Estel Sense De Luxe

Estel Sense De Luxe – це щадна фарба російського виробництва. Нині засоби цієї фірми користуються великим попитом і присутні в усіх перукарнях салонах. Що важливо, ця ефективна професійна фарба відрізняється не тільки відмінною якістю і високою стійкістю, але і доступною ціною. Судячи з відгуків, тон тримається 8 тижнів, шевелюра залишається здоровою і шовковистою. До того ж до її складу входить маса вітамінів і корисний кератин, бо фарба Estel ідеально підійде тонкого, слабкого, пошкодженого або сухої шевелюрі.

Всю палітру фарби дивіться в цьому огляді.

  • Відгук: «Це найкращий засіб для освітленого волосся, яке мені доводилося куштувати. Фарба м’яка, стійка, абсолютно не шкодить волоссю. Відтінок вийшов дуже красивий, з яскравим переливом. Якість цього кошти також порадувало. Волосся стали виглядати набагато краще, отримали той обсяг, про який я мріяла — ефект точно такий же, як і після реконструкції. А найцікавіше – колір протримався до наступного фарбування! Такого ефекту без аміачної фарби я точно не очікувала! Загалом, мені сподобалося».

Марина, 22 роки

e861a90613441905a6a6decfada4870e Тонуюча фарба для волосся: найкращі засоби для тонування (відгуки)

Matrix Socolor Beauty

Професійні тонувальні кошти від італійської компанії Матрикс представлені багатою палітрою. Ці фарби дуже часто застосовуються в салонах, адже від інших конкурентів їх вигідно відрізняє невисока ціна і підвищена стійкість. Ще одним важливим плюсом фарб Matrix Socolor Beauty є їх склад. У нього входять кераміди і 3 унікальних олії жожоба, оливкова і реп’яхову. І ще один момент – з допомогою цього засобу можна за один сеанс приховати сильну сивину.

  • Відгук: «Після застосування стійких барвників вирішила повернутися до Matrix Socolor Beauty. Результатами задоволена. Фарба витрачається дуже економно – на довге волосся досить одного флакончика. Працює цей засіб з оксидами від 3 до 12%. Порадувала і густа консистенція, а також відсутність хімічного запаху. Колір вийшов дуже красивим, тримався досить довго. Волосся після тонування стали м’якими і блискучими».

Софія, 19 років

357a44485c2a566b8c4e25ebd4de64a8 Тонуюча фарба для волосся: найкращі засоби для тонування (відгуки)

Matrix Color Sync

Тонуюча крем-фарба Matrix Color Sync – ще один продукт фірми, що має великий попит. Її можна застосовувати не тільки для делікатної фарбування, але і для домашнього ламінування. До складу засобу входить багато корисних речовин, тому воно підходить ослабленим, тьмяним, ламким і пересушеним пасмам. Також слід зазначити, що барвник ефективно маскує сивину. А ще в серії Matrix Color Sync присутній безбарвне відновлюючу засіб, що надає локонам блиск і гладкість.

  • Відгук: «Спочатку з цією фарбою познайомилася моя подруга, а потім і я на неї «підсіла». Засіб не з дешевих, але воно того варто. До того ж для короткого волосся вистачає і половини тюбика. Наноситься дуже просто, не шкодить здоров’ю пасом, не викликає алергії та подразнень, володіє приємним запахом. Відтінок вийшов точно такий, як показано на упаковці. У мене було кілька сивого волосся, але і ті повністю закрасились. Шевелюра після фарбування не перепаленная, жива і шовковиста».

Вікторія, 18 років

9557b084cb0a3cf064eb30471279f678 Тонуюча фарба для волосся: найкращі засоби для тонування (відгуки)

Londa Professional

Londa Professional – ще один чудовий препарат, що дозволяє тонувати натуральні або фарбоване волосся. За допомогою це фарби можна швидко освіжити наявний відтінок — засіб додасть волоссю глибину і багатовимірність і впорається з сивиною відсотків на 50%. Ще один важливий фактор – до складу фарби входить віск і природний кератин. Обидва ці компоненти роблять волосся менш пористими і допомагають впоратися з січеться кінчиками. До числа інших переваг барвників цієї фірми можна сміливо віднести доступну вартість, різноманітну колірну палітру (більше 40 світлих і темних відтінків) і зручну форму випуску. Засіб абсолютно не тече і рівномірно фарбує кожен волосок, що значно полегшує процедуру домашнього фарбування.

Majirel L’oreal

Ця тонуюча фарба відрізняється м’яким щадним дією. Її можна застосовувати так часто, як це потрібно – волосся не постраждають, а тільки змінять відтінок. Благо широка гамма дозволяє це робити! До складу засобу не увійшли перекис і аміак, тому воно тільки покриває пасма і додає блиск. Мало того, Majirel усуває сивину, що неймовірно важливо.

  • Відгук: «Я завжди фарбувалася в блонд, тому з процедурою тонування знайома дуже давно. Останнім часом мій вибір все частіше падає на фарбу Мажирель. Виробник заявляє, що вона містить УФ-фільтри, не пересушує волосся і забезпечує стійкий колір. В принципі, все саме так і є. Я дуже задоволена! Склад легко змішується і стає густим, що дуже зручно для самостійного нанесення. Пасма після процедури не плутаються, залишаються м’якими і зволоженими. При використанні спеціальних шампунів колір тримається близько місяця».

Ганна, 42 роки

629e2f28eccb4e0ad7fb8724e06335f5 Тонуюча фарба для волосся: найкращі засоби для тонування (відгуки)

Garnier Color Shine

Color Shine від Garnier являє собою масляне барвник засіб, який додає волоссю красивий колір, маскує сивину і надає додатковий догляд. Після використання цього барвника волосся стають блискучими і шовковистим, легко розчісується і менше січеться. Все це стає можливим завдяки натуральному складу, в основі якого лежить витяжка журавлини і живильні масла.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Корисні поради на кожен день