Рідка фарба для волосся без жовтизни: 10 кращих фарб

Ви вирішили стати блондинкою і хочете отримати стильний блонд без жовтизни? Виключити цю проблему допоможе якісна фарба для освітлення волосся.

Причини появи жовтизни

Фахівці виділяють кілька причин появи жовтизни під час освітлення:

  • Використання непрофесійної фарби поганої якості. Якщо ви не впевнені у своєму виборі, проконсультуйтеся у досвідченого колориста;
  • Відсутність елементарних знань і навичок. Вирішивши заощадити гроші на відвідування салону краси, ви ризикуєте витратити ще більше сил і засобів на покупку тонуючих бальзамів та очищувальних шампунів;
  • Порушення техніки приготування фарбувального складу і правильності нанесення його на локони. Змив фарбу раніше чи пізніше визначеного терміну, ви можете отримати несподіваний підсумок;
  • Вагітність, грудне вигодовування і менструація. В цей час в жіночому організмі відбувається різні гормональні зміни, які вплинуть на кінцевий результат;
  • Ополіскування волосся водою з під крана. Проточна вода містить величезну кількість іржі, солей і інших шкідливих домішок, які надають блонду жовтуватий тон;

8139c4a28e6e337cf74b55680db3dfd7 Рідка фарба для волосся без жовтизни: 10 кращих фарб

  • Фарбування шевелюри без попереднього знебарвлення. Якщо блондинки і володарки світло-русявих пасм можуть собі це дозволити, то шатенки і брюнетки без подібної процедури навряд чи зможуть обійтися. Справа в тому, що темні локони мають дуже стійким натуральним пігментом, вивести який фарбою практично неможливо;
  • Регулярне полоскання відварами трав;
  • Конфлікт фарбувальних складів. Всім відомо, що фарбу можна наносити поверх хни або басми – це може призвести не тільки до жовтого, але і до зеленого і фіолетового відтінку;
  • Нанесення на пасма масок на основі олій.

6879bdddcdaafb16835683cf5b200824 Рідка фарба для волосся без жовтизни: 10 кращих фарб

Як правильно вибрати фарбу для освітлення?

Вибираючи найкраще освітлювач, обов’язково врахуйте кілька важливих нюансів:

1.

Сучасний косметичний ринок пропонує величезну кількість світлих фарб. Яка з них найкраща? Пропонуємо вам ТОП-10 найбільш якісних засобів.

Garnier

Один з найбільш популярних виробників, що випускає стійкі фарби з невеликою кількістю аміаку. У палітру Гарньєр увійшли 8 красивих відтінків — 2 холодних і 6 теплих. Серед них найбільшим попитом користуються платиновий блонд, перли і кремовий перламутр. Головною перевагою барвників цієї фірми є наявність натуральних масел (оливкове, жожоба і зародків пшениці), які надають пасмам блиск і шовковистість.

Також Гарньєр освітлювач випускає Колор Шайн – без аміачна засіб з витяжкою журавлини і аргановою олією, призначене для легкого освітлення (не більше, ніж на пів тону) і нейтралізації жовтизни після використання стійких барвників.

08059fd0529331375631788d3ec87684 Рідка фарба для волосся без жовтизни: 10 кращих фарб

Revlon

В лінійці цього бренду присутня Revlonissimo NMT Super Blondes – супер потужний засіб з освітлюючим ефектом, за допомогою якого можна за 1 раз змінити відтінок пасм приблизно на 5 позицій. Фарба включає в себе протеїни та ефіри, які надають волоссю еластичність і красивий чистий колір. Палітра Revlonissimo NMT Super Blondes налічує кілька цікавих варіантів – полуниця, шампань, сонячний блонд і ін.

4f8263c3c953b5e956a2c3b8afb04e03 Рідка фарба для волосся без жовтизни: 10 кращих фарб

Igora Royal

Цей продукт також входить в число професійних. Барвник Igora Royal дозволяє отримати стійкий і глибокий колір за цілком доступною ціною. А головне – отриманий відтінок завжди збігається з тоном, заявлених на упаковці.

bd248e79e19b41c2b0eed2d89aa019fa Рідка фарба для волосся без жовтизни: 10 кращих фарб

Matrix Color Sync

Ще одна популярна щадна фарба, призначена для легкого (на 2 тони) і дбайливого освітлення локонів без жахливої жовтизни. Цей склад підійде власницям світлої або русявою шевелюрою. Палітру кольорів дивіться в цій статті.

e2f6d4ee2d5de3da6ad920aa17d76216 Рідка фарба для волосся без жовтизни: 10 кращих фарб

Loreal

Бренд, відомий у всьому світі, розробив для прихильниць чудовий засіб – стійку освітлюючу гель-фарбу Loreall Paris Casting Sunkiss. Головною відмітною особливістю цього барвника є повна готовність до застосування – вам не доведеться самостійно розраховувати пропорції і змішувати складу в окремій ємності. Досить видавити вміст тюбика на пасма і рівномірно розподілити від коренів до кінчиків. Формат гелю дозволяє провести сеанс фарбування без особливого збитку для здоров’я шевелюри, адже в його складі є кілька корисних речовин (масло камелі, кондиціонер і термоактивні елементи).

У колекції Loreal є тони для русявих, світлих, а також темних волосся, тому ви без праці підберіть потрібний колір. Витрачається барвник досить економно – однієї упаковки вистачає на 2 фарбування.

Відгуки

На завершення дізнаємося відгуки звичайних жінок, які осветлялись за допомогою різних фарб.

  • Тетяна, 35 років: «Я мріяла стати блондинкою ще зі шкільної лави. І приблизно в 30 років я вирішила, що пора цієї мрії втілитися. У мене від природи світло-русяве волосся, що дозволяє обійтися без процедури знебарвлення. Для фарбування вибрала Палетт від Шварцкопф відтінок «платиновий блонд». Як і було обіцяно виробником, колір вийшов без жовтизни. Результат просто чудовий – красивий і чистий блонд з платиновим подтоном. Фарбуюся цією фарбою довго – більше 4 років. Боялася, що волосся не витримають такого навантаження, але і в цьому плані фарба мене не підвела. Всім її рекомендую».
  • Маргарита, 26 років: «Осветляюсь третій рік фарбою Ревлон Супер блонд (колір – попелястий блонд). Цей професійний барвник чудово підходить для фарбування в домашніх умовах, тому проблем з фарбуванням у мене не виникає. Засіб подобається шалено – відтінок без жовтизни, красивий і дуже стійкий. До того ж фарба надає додатковий догляд. Якщо хочете стати блондинкою, сміливо вибирайте цей засіб!».
  • Катерина, 40 років: «Я блондинка з 20-річним стажем, тому проблему жовтизни встигла вивчити досконально. Кілька останніх років користуюся засобом Естель. Фарба дійсно дуже хороша – волосся просто сяють! Звичайно, я регулярно роблю різні маски, але і сам засіб також живить і зволожує. І останній плюс в скарбничку – доступність і економічність!».
  • Софія, 28 років: «Мені дуже сподобалася рідка фарба без аміаку Bbcos White Meches Bleaching. Фарбуюся я тільки в салоні і тільки ось цим засобом. Результат завжди чудовий, суміш ніколи не підводить. У той час як більшість знайомих мені блондинок шукають кошти від жовтизни, я насолоджуюся своїм чистим і красивим сріблястим блондом. Якщо ви також хочете забути про цю проблему, зупиніть свій вибір на продукції цієї фірми».
  • Поліна, 28 років: «Під час чергового знебарвлення в салоні мені сильно пережгли волосся, тому з тієї пори я фарбуюся тільки сама. Мій вибір впав на м’яку фарбу для освітлення волосся від Гарньєр. Пробувала і перловий, і платиновий блонд – сподобалися обидва тони. Радує і те, що фарба не тільки не шкодить структурі волосся, але і зміцнює коріння (завдяки олив)».
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Корисні поради на кожен день