Кокосове масло для вій і брів: спосіб застосування та відгуки

Між власними довгими віями, накладними і нарощеними є очевидна різниця. Тому більшість жінок хочуть мати свої густі, міцні вії, витончено обрамляють очі. Багато хто вдається до допомоги накладних, нарощених вій, активно користуються тушшю.

Будь-який з перерахованих методів може стати причиною проблем:

  • туш обсипається, а надто стійкі види погано змиваються, роблять вії сухими і ламкими;
  • клей для накладних і нарощених вій може викликати алергію, подразнення у тих, хто носить контактні лінзи, до того ж штучна краса часто виглядає смішно; нарощування — дороге задоволення, у цьому переконалися ті, хто підтримував доглянутий вигляд очей протягом року.

Є й інші методи — спеціальні сироватки, стимулятори росту. Їх гарантоване дія — виснаження гаманця покупців.

Кокосове масло для вій

Один з кращих натуральних способів зробити вії густими і міцними — кокосове масло. Купити його можна в кожному великому магазині товарів для краси і здоров’я. Також воно є в кулінарних магазинах. Перевагою володіє нерафінований продукт. Його рідка форма — фракціоноване масло кокоса.

0be84cfbff57d6022226896e4fa9642b Кокосове масло для вій і брів: спосіб застосування та відгуки

Масло має запах кокоса, жирна на дотик, але не відразу плавиться в руці. Крім того, що його можна вживати в їжу, кокосове масло корисно для вій і брів.

Чому саме кокосове масло?

Більшість жінок, що використовують кокосове масло для вій і брів, його наносять безпосередньо на шкіру і волосся. Вони помічають, що після цього випадає менше вій, а брови стали гущі. Сприяє зміцненню кондиціонер та харчування. Обидва ці умови може забезпечити масло кокоса.

Багато хто знає, що нанесення косметичних засобів поблизу століття робить очі червоними і роздратованими. Але не у випадку з нашим продуктом. Воно — кращий інгредієнт для догляду за шкірою навколо очей, якщо потрапить на слизову, вона не постраждає. Може з’явитися відчуття розмитості зображення, але без печіння.

4b4d8f5a4eb3b8c02de1a1930e49bf08 Кокосове масло для вій і брів: спосіб застосування та відгуки

Крім безпеки, кокосове масло для зміцнення вій і брів має ряд інших переваг. Цей поживний продукт — прекрасний зволожувач. Він багатий речовинами, корисними для організму. Це широкий спектр натуральних жирних кислот — лауринова, міристинова, каприлова і капріновая — жирні кислоти з середньою довжиною ланцюга, що використовуються для будівництва та відновлення клітин організму.

Кокосове масло легко проникає в фолікул вій, брів, зміцнює, запобігає випаданню і стимулює їх зростання. Продукт працює і як косметика, роблячи вії блискучими і м’якими. Не будучи комедогенным, засіб не забиває пори шкіри. Антигрибкову та антибактеріальну властивості продукту не дадуть розвиватися на повіках хвороботворним мікроорганізмам.

Рецепт сироватки з кокосового масла

Кокосове масло дуже корисно для шкіри навколо очей. Зазвичай від потрапляння крему для догляду за шкірою на слизову оболонку ока починається сильне печіння. Перевага представленого продукту — корисний вплив на шкіру і зміцнення вій і брів.

завантаження…

5c106b50ffa27ae80c70eef42d1f945f Кокосове масло для вій і брів: спосіб застосування та відгуки

Поживну сироватку для брів і вій можна приготувати вдома.

Інгредієнти, які знадобляться, можна легко знайти в магазині або замовити на інтернет-ресурсах:

  • один флакон фракціонованого кокосового масла (це рідка форма твердого продукту), цілий флакон не знадобиться, тому треба придбати найменший;
  • одна крапля ефірного масла лимона;
  • одна крапля олії лаванди;
  • невеликий флакончик з маленьким валиком на кришці.

Приготування кошти дуже просто. У флакон з роликом потрібно налити кокосове масло, додати по краплі лимонне і лавандова. Перед застосуванням флакон треба добре струснути.

Як використовувати

Щоб отримати від препарату максимум користі, його краще використовувати перед сном, так як для дня воно все-таки занадто жирне. Наносити на лінію зростання вій і брів за допомогою ролика на флаконі. Це запобіжить зайве дотик очей руками. Якщо на очі потрапило занадто багато сироватки, можна помасажувати повіку сухою чистою тканиною. Має бути відчуття зволоження, але масло не повинно затікати в очі.

fe050b7767a21c220174d0c0e35fd9b3 Кокосове масло для вій і брів: спосіб застосування та відгуки

Зробіть застосування цього засобу своєї щоденної рутини.

  • Вмийтеся за допомогою м’якого кошти і насухо витріть обличчя.
  • Переконайтеся в тому, що руки чисті.
  • Нанесіть невелику кількість засобу на вії і брови.
  • Лягайте спати, а, вставши вранці, вмийтеся і наносите макіяж.
  • Вибравши цю сироватку власного приготування на основі кокосового масла, ви забудете про інших продуктах для очей.
    Застосовуючи засіб кожен вечір, у вихідні можна зробити перерву. Якщо відчуєте, що хочете відпочити від цього зволожувача, зробіть це влітку, коли шкіра і так достатньо зволожена.

    Зовсім невелика кількість чистого масла з чудовим ароматом нанесене вдень, надає віям доглянуті вигляд і глянсовий блиск.

    Дивіться відео, в якому представлені сім способів використання кокосового масла для краси волосся і тіла:

    Якщо вії випадають

    Якщо брови і вії неухильно рідшають, можна зупинити цей процес, використовуючи масло кокоса в комбінації з іншими жирними компонентами. Кращим міксом буде додавання до основного інгредієнта масла виноградних кісточок. Нанесіть цю суміш на вії і брови, потрібно почекати близько години, потім змити. Робити це треба регулярно, принаймні, пару тижнів.

    bdb41a3e19e1d9c03ff9f2787aeeac6f Кокосове масло для вій і брів: спосіб застосування та відгуки

    Інші секрети кокосового масла

    Цей чудодійний продукт можна використовувати не тільки для брів і вій. Воно корисно для волосся і шкіри. Сухі, хімічно обробленого волосся воно повертає до життя. Наносити можна за 15-30 хвилин до того, як мити голову.
    Кокосове масло буде корисно тим, у кого на шкірі є прояви дерматиту. Воно зменшить запалення, зволожить полущені ділянки. Також воно зволожує кутикулу, вбереже її від сухості і лущення. Масло кокоса — відмінний засіб для зняття макіяжу з очей. Воно справляється з будь тушшю. Так що, якщо купити флакон цього масла для приготування сироватки для вій, можна знайти застосування вмісту.

    69ccac745861742ac4f11e8814bbec2c Кокосове масло для вій і брів: спосіб застосування та відгуки

    Можливі побічні ефекти

    При помірному використанні цього поживного компонента побічних ефектів не виникне. Дуже рідко бувають випадки алергії на масло кокоса у людей з дуже чутливою шкірою.

    Як вибрати масло

    Як відомо, кокосова олія містить насичені жири і антиоксиданти. Кращою версією цього продукту є нерафінована різновид. Вона виготовлена з першого віджиму свіжого сирого кокоса без додавання будь-яких хімічних компонентів.

    2b84236c9795d38c1cb2e9e0de8557d4 Кокосове масло для вій і брів: спосіб застосування та відгуки

    Відгуки

    «Нічого собі, я вражена! Близько півтора тижнів використовую його для вій і брів. В перші чотири дні ніякої різниці не було помітно. Але тиждень тому я звернула увагу, що волоски дійсно стали щільними і блискучим».

    «Я обділена довгими і густими віями. Щоб вони взагалі були помітні, змушена постійно користуватися тушшю. Для догляду і зміцнення вирішила використовувати масло кокоса. Уявіть моє здивування, коли я побачила, що у мене Є вії. Навіть моя дочка звернула на це увагу. Не знаю як, але засіб працює».

    «Давно використовую масло кокоса для догляду за бровами і віями, щоб зміцнити їх і запобігти випадінню. Мені подобається результат».

    «У мене нормальні вії і брови, а кокосовим маслом регулярно користуюся тому що люблю його запах і в цілях профілактики».

    «Відкрила для себе масло кокоса минулої осені, коли терміново треба було відновлювати волосся, брови і вії. Це ефективний натуральний засіб тепер назавжди в моєму уходовом арсеналі».

    Вії — одна з частин особи, про яку ми згадуємо тоді, коли отримуємо рідіють і слабкі волоски. На свою мрію — довгі, густі вії — можна витрачати зовсім небагато грошей, якщо використовувати безпечні, натуральні інгредієнти.

    По секрету…

    Ви намагаєтеся наростити вії і зробити гарні брови в домашніх умовах?

    І ви вже замислювалися про радикальні заходи? Воно й зрозуміло, адже густі брови, довгі вії – це показник здоров’я і привід для гордості.Тому ми рекомендуємо прочитати історію жінок, яким вдалося наростити вії і збільшити густоту брів швидко, ефективно і без дорогих процедур…

    Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
    Корисні поради на кожен день